Як підготувати чоловіка до вагітності, пологів і появи малюка – Таблоид
Вт. Янв 28th, 2020

Як підготувати чоловіка до вагітності, пологів і появи малюка

Не рідко трапляється так, що навіть дуже бажана і довгоочікувана вагітність заганяє чоловіка в глухий кут. І навіть найвідповідальніший представник сильної половини людства може злякатися, дізнавшись, що його кохана вагітна. Адже зовсім скоро йому доведеться піклуватися не лише про дружину, а й про дитя, яке повністю залежатиме від своїх батьків. Як же підготувати чоловіка до таких змін?

Однозначної відповіді немає. Жінка і сама не завжди зможе пояснити свою поведінку, оскільки стає схожою на примхливу дитину з дивними потребами і вимогами.

Чоловікові потрібно не звикатись з думкою про те, що життя зміниться, не приймати як неминуче, а змінити ставлення до того, що незабаром станеться.

 

Незайвим буде брати активна участь в самому процесі вагітності. На пару з дружиною варто вивчати відповідну літературу, відвідувати курси, розбиратися у всіх тонкощах процесу, стати для дружини справжньою опорою, другом.

За словами психологів, поведінка і ставлення чоловіка до вагітності та пологів залежить від наступних факторів:

– відносини його батьків (чи була сім’я щасливою, чи були діти бажаними, а батьки – люблячими);
– рівень освіти (як правило, рівень освіти і бажання мати дітей бувають обернено пропорційні);
– характер подружніх відносин.

Дуже корисно в такий період психологічної підготовки частіше зустрічатися з друзями, у яких вже є маленькі діти. По-перше, чоловік побачить зв’язок батька з дитиною і зрозуміє, що майбутня дитина – це не просто третя людина в квартирі, це його продовження.

По-друге, він зрозуміє, що молоді батьки все ж знаходять час на спілкування з друзями, пиво і пікніки. Найголовніше при психологічній підготовці чоловіка до батьківства – показати йому, що він завжди буде для своєї жінки найважливішим.

Джерело: nashamama.com

Добавить комментарий

Загрузка...