Шугаринг – дієвий та безболісний метод видалення небажаного волосся – Таблоид
Пт. Фев 28th, 2020

Шугаринг – дієвий та безболісний метод видалення небажаного волосся

Картинки по запросу Шугаринг

Справжня жінка за будь-яких обставин прагне залишатись красивою та доглянутою. Це впливає на її відчуття самоповаги та гідності, привертає увагу чоловіків та допомагає у досягненні цілей. Тому то дівчата і проводять так багато часу у салонах краси.

Однак, усі ми прекрасно знаємо вислів, що краса потребує жертв і жінки часто йдуть на такі жертви. Окрім стандартних процедур часто прекрасній половині людства доводиться використовувати депіляцію, аби позбутися небажаного волосся на певних ділянках тіла. Назвати цю процедуру приємною навряд чи можна, але на сьогоднішній день технології і техніки дозволяють зробити її менш болісною.

Такою косметологічною процедурою, спрямованою на тимчасове видалення волосся є Шугаринг, або цукрова депіляція. Дана процедура дедалі більше набуває популярності, оскільки є більш лагідною до шкіри та менш болісною.

Як і будь-яка інша косметологічна процедура, шугаринг повинен виконуватись професіоналами, оскільки в домашніх умовах можна лише собі зашкодити. Варто знати, що шугаринг практично не має протипоказань щодо застосування. Дану процедуру можна використовувати навіть тим, хто має варикозне розширення вен, або ж надто чутливу шкіру.

Однак, шугаринг не рекомендується тим, хто страждає на важку форму діабету, має на тілі папіломи, бородавки, або ж подразнення чи рани.

Що ж варто знати про шугаринг та чому він такий популярний?

На відміну від інших методів депіляції, шугаринг – це процедура, яка проводиться із натуральних складників, а саме спеціальної цукрової пасти, яка є абсолютно гіпоалергенною. Дана паста наноситься проти росту волосся, а знімається – навпаки. Саме це запобігає вростанню волосся, тому що в такому випадку воно не скручується і видаляється в правильному напрямку.

Окрім того, шугаринг це також своєрідний пілінг, оскільки під час процедури видаляються відумерлі клітини епідермісу. Він може застосовуватися навіть на ділянках шкіри із коротким волоссям. Під час процедури шугарингу руйнуються частини матричних клітин фолікула та видаляються його стінки, як наслідок волосина руйнується, висвітлюється та стоншується.

Завдяки довготривалому ефекту від шугарингу (до 3 тижнів) його застосовують не так часто, а, відтак, ваші ніжки, або інші ділянки тіла надовго залишатимуться гладенькими та не завдаватимуть лишнього клопоту.

Будьте завжди красивими та впевненими у собі, а косметологічні процедури нехай приносять задоволення та бажаний ефект.

Добавить комментарий

Загрузка...