Вінник та Сердючка здивують появою на шоу “Зважені та щасливі” – Таблоид
Ср. Янв 29th, 2020

Вінник та Сердючка здивують появою на шоу “Зважені та щасливі”

О 20:00 на телеканалі СТБ відбудеться четвертий випуск шоу “Зважені та щасливі”. Цей тиждень – танцювальний.

Тиждень почнеться несподіваним сюрпризом. Батьки і діти отримають повідомлення від своїх кумирів. Олег Винник, Вєрка Сердючка, Ірина Федишин, Ольга Цибульська, групи THE HARDKISS, Неангели, Антитіла, ТІК, СКАЙ та інші запропонують учасникам зустрітися особисто, інформує salon-gala.info з посиланням на gazeta.ua.

“Наталочка, – звернувся Олег Винник до учасниці, – Я хочу з тобою поділитися. Мені теж потрібно було скидати вагу.

І на сьогоднішній день у мене -18 кг. Люблю, поважаю і бажаю перемоги, і нехай зустріч зі мною буде для тебе хорошим стимулом “.

“Сказали б мені місяць тому, що Олег Винник скаже мені:” Удачі, я тебе люблю і поважаю “, я б ніколи в житті не повірила!”, – поділилася Наташа з синьої команди.

Але втілиться в життя лише одна мрія. Парам доведеться стати танцюристами і на батлі довести, що саме вони гідні зустрічі. А вирішувати переможця буде шоумен Дмитро Коляденко. Хто і з ким битиметься в батл і під яку пісню – визначать результати першого випробування. Крім того, зустріч лише одна, а у батьків і дітей природно різні кумири. Тому перше випробування також вирішить, за чию мрію боротиметься пара. Вони згадають 1990ті, під час яких всі слухали музику на касетах. Батьки і діти будуть бігти один проти одного, і хто намотає більше плівки – за ту мрію боротимуться в танцювальному конкурсі.

Добавить комментарий

Загрузка...