Брат Лорак зізнався, що зруйнувало її шлюб з Муратом: "не зрада" | Таблоид
Пн. 25 мая, 2020

Брат Лорак зізнався, що зруйнувало її шлюб з Муратом: “не зрада”

Українська співачка Ані Лорак, яка перебігла на сторону окупанта-агресора, учора розлучилася зі своїм чоловіком, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу.

Офіційне розлучення зіркова пара отримала 31 січня в одному з районних судів Києва. Про стосунки між подружжям в інтерв’ю ТСН розповів брат артистки Ігор Куєк.

Чоловік стверджує, що його сестра боролася за відносини з Муратом до останнього і навіть сподівалася на швидке примирення і возз’єднання.
“Це була її життя, любов. Вона берегла шлюб до останнього, намагалася його тримати до останнього”, – сказав Ігор.

Брат Лорак переконаний, що шлюб зруйнувала відстань, так як Мурат веде бізнес в Україні, а Ані Лорак щосили гастролює по Росії. Він стверджує, що подружжя хотіло жити разом, проте кожного разу виникали якісь проблеми з роботою.

Крім того, Ігор Куєк зазначив, що зараз Кароліна, якій приписують депресію, відчуває себе набагато легше і більше не страждає.

“Думаю, що основне переживання, криза в минулому. Це вже залишки. Вона вже пережила пік, це вже така, більш формальна ситуація”, – вважає він.

Він розповів про опіку над спільною дитиною бізнесмена і співачки – 6-річної доньки Софії. Брат пояснив, що в даній ситуації і без суду зрозуміло, з ким залишиться дівчинка.

“За всіма міжнародними законами дитина залишається з мамою. Без всяких “але”. Немає якихось проблем з утриманням дитини, з його бажанням, або не бажанням. Тут уже логічно, що вона мама, вона її виховує. Вона має можливість дати все, що їй потрібно для розвитку і виховання”, – заявив Куєк.

За словами брата Лорак, його сестра не перешкоджає спілкуванню Мурата з донькою. Навпаки, вона дуже рада, що екс-чоловік проявляє інтерес до Софії. Також Ігор Куєк зізнався, що колишні кохані дійсно намагаються врегулювати конфлікт мирно, щоб розійтися гідно.

“Налчаджиоглу намагався виправити ситуацію з розлученням, але вирішив зробити це лише тоді, коли виправляти вже було нічого”, – додав Ігор Куєк.

Нагадаємо, шанувальники почали підозрювати, що у Ані Лорак таємний роман з російським артистом. Лорак навіть народила своєму коханому сина, а Мурат був лише прикриттям.

Добавить комментарий