"Мільйони баксів за 2 хвилини": вагітну Маркл кличуть назад до "Форс-мажорів | Таблоид
Пт. 29 мая, 2020

“Мільйони баксів за 2 хвилини”: вагітну Маркл кличуть назад до “Форс-мажорів

Вагітна дружина британського принца Гаррі, герцогиня Сассекська Меган Маркл може востаннє з’явитися у серіалі “Форс-мажори”, який приніс їй всесвітню славу ще до знайомства з онуком королеви Єлизавети ІІ.

Як пише Daily Star з посиланням на джерело, акторці запропонували кілька мільонів доларів на благодійність за епізодичне камео.

Керівники американських телеканалів хочуть, аби вагітна Маркл зіграла всього лише в одній сцені, і готові заплатити за це кругленьку суму. Остаточної цифри поки немає, але, зі слів джерела, переговори мають початися найближчим часом.

“Я чув, що суми коливаються від двох до шести мільйонів, і це дуже багато, – але це може стати одним із найбільш вдалих маркетингових ходів в історії телебачення”, – зауважив інформатор.

Як відомо, останній епізод за участю Меган транслювався 25-го квітня минулого року – за 24 дні до весілля у Віндзорському замку.

“Ми могли б зробити сюжетну лінію, де Рейчел і Майк створюють родину, причому Рейчел вже вагітна і демонструє живіт”, – додало джерело.

“Роль Рейчел могла б складатися лише з одного-двох рядків. Вона могла б сказати, що ніколи б не повірила, що матиме таке чудове життя. І це прекрасно б відображало реальну картину”, – заявив інформатор.

Добавить комментарий